Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-05-26 15:26:56

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Witam !


Możliwe że mnie nie znacie... nazywam się Tomek Liszkowski, przyjaciel Seweryna ze studiów i tak się złożyło że poprosił mnie abym był jego świadkiem, co się wiąże z tym że również organizuje kawalerski.

Zacznijmy od tego że każdy z nas ma różne fundusze i postarajmy się dograć to tak aby każdy mógł uczestniczyć w zabawie.

"Po pierwsze nie będzie żadnych gołych bab !!!"
Znam na tyle Seweryna żeby wykluczyć sprośne i erotyczne elementy tego spotkania.

Moja propozycja jest taka żebyśmy spróbowali popłynąć na spływ kajakowy np na 1 dzień, 2 albo nawet na weakend. Zabrali byśmy namioty, trochę jedzenie (kielbasy na grila, no i piwo !!!) i ruszyli w męską przygodę rzeką obojętnie jaką (czyli kładziemy się na kajaku z piwem w łapie, na rzece która ma lekki nurt i "nie machając" wiosłami spływamy gdziekolwiek bądź).


Inne opcje są takie :

- paintball
- minigolf
- wycieczka rowerowa ??
- wasze pomysły

Nie chciał bym za bardzo kończyć w knajpie albo co gorsza w domu i popijawie...


Czekam na wasze opinie i pomysły !!!   :)


Zapomniałem dodać że Sevi uwielbia kręgle (co też możemy uważać za dobrą opcję ) no i ewentualnie bilard... ale chyba na to kręci nosem.

Offline

 

#2 2011-05-30 11:24:52

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Łącznie ze mną na liście istnieją 23 osoby.

Kiedy to ma się odbyć?? - myślę że w któryś z weakendów bo w tygodniu raczej żaden z was nie będzie mógł. Czyli opcja piątek, sobota, niedziela.
Problem polega na tym że z tych 23 osób do których posłałem sms-a zarejestrowało się 5...

Oczywiście mogę wszystko ustalić sam i wysłać wam sms kiedy się odbędzie kawalerski i ile musicie zapłacić, ale nie po to tworzyłem forum. Zależy mi na tym żeby każdy się wypowiedział i miał wgląd na to co robimy.

Możemy umówić się nawet na skype jak wam forum nie pasuje... ale myślę że taka forma jest najlepsza...

Co do treści spotkania:

- skoro Paweł mówi że spływ odpada, to pozostają nam łączone imprezy np. Paintball + bowling ( i tutaj można zostać w miarę długo), lub paintball,bowling , i knajpa na mieście...

- Wszystko zależy od tego jakimi funduszami dysponujecie... 

- Spotkanie może być obfite w różnego rodzaju testy sprawdzające czy Seweryn nadaje się na Męża ... tutaj inwencja twórcza... można popłynąć... (mam kilka fajnych pomysłów, ale fajnie by było gdyby przynajmniej co trzecia osoba jakiś test wymyśliła)

Ogólna zasada jest taka że Seweryn za nic nie płaci... ani za zabawy, ani za alkohol który wypije... (więc kto będzie chciał to się dorzuci)


Słuszna uwaga odnośnie prezentu. Na razie nie mam pomysłu ale ta ramka ze zdjęciami o której mówił Paweł to całkiem dobry pomysł.

Offline

 

#3 2011-05-30 12:47:57

Stefan Ogorzałek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Witam,
fajnie, że jest pomysł na aktywnie spędzony czas - z tego co widziałem to najbardziej podoba mi się pomysł z paintballem- fajnie by było złoić przyszłego Pana Młodego ! . Jeszcze pomyślałem o gokartach lub kładach - ale nie wiem na jakiej zasadzie rezerwuje sie tor.   A co do prezentu- ramki ze zdjeciami- nie wiem co to miały być za zdjecia- wiem natomiast że Seweryn dostał już kiedyś od Ewy taka ramkę ( antyramę) w rozmiarze a1 z ich zdjęciami. Może coś z bieganiem związanego jakiś gadżet ( bo strój i buty już ma) . Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Stefan Ogorzałek (2011-05-30 12:56:56)

Offline

 

#4 2011-05-31 08:09:15

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Gokarty - fajny pomysł ale drogi... zależy czy mamy ochotę iść na gokarty a potem do knajpy, a może na paintball, bowling i potem kto chce to na miasto...

Ja mam upatrzoną ekipę organizującą paintball w starej zbrojowni ... to jest chyba w złotnikach...  na bowling możemy iść do Niku albo do suchego lasu (bo tam jest taniej za godzinę) zależy jak nam będzie po drodze...

Opcja by była taka że część ludzi by podjechało na paintball samochodami zabierając kogo się da.... i po grze lecimy zostawić auta i kierujemy się na bowling, tudzież inna miejscówka...

Offline

 

#5 2011-05-31 12:59:12

Paweł_Kubacki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Witam wszystkich serdecznie!

Jak wszyscy zapewne wiecie - lub nie wiecie:) - jestem bratem przyszłej małżonki Seweryna:) Ja również jestem za paintballem - potem dodatkowo bowlingiem itp. Co do wyjazdu na paintball - dysponuję samochodem, mogę zabrać 3 osoby. Obecnie Seweryn porusza się moim drugim autem (na razie jeszcze moje, ale niedługo prawdopodobnie stanie się jego własnością:) - myślę, że w razie czego mógłby też zabrać ze 3 osoby - także transport dla 8 osób już mamy.

Pozdrowienia

Offline

 

#6 2011-05-31 14:31:22

marcin borek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

W razie czego mógłbym też zabrać 3 osoby

pozdrawiam

Offline

 

#7 2011-05-31 19:33:22

Robert Klause

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Witam

Zgadzam się że gokarty/quady to jednak dość kosztowna i w sumie w miarę krótka rozrywka.
Ja również lubię bilard ale bowling jak najbardziej ok. Na paintballu nigdy nie bylem  i trochę mnie zastanawia bieganie w pełnym ubiorze np. w dzisiejszej pogodzie, ale oczywiście postaram się dopasować.

Co do terminu mi najbardziej pasowałby piątek/niedziela, ale myślę że któraś sobota będzie najtrafniejszym terminem. Zapewne są osoby które pracują w piątki i poniedziałki.

Ostatnio edytowany przez Robert Klause (2011-05-31 19:36:42)

Offline

 

#8 2011-06-01 09:30:06

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Co do paintball w pełnym ubiorze ... nie martw się ... spocisz się nawet jak by była zima ale zabawa jest tego warta...


Na razie z tego co ustaliliśmy to wynika że

- najlepszy termin 24czerwca !
- organizujemy Paintball i Bowling, potem ewentualne knajpy

- jeżeli macie pomysły na różnego typu testy i zabawy w między czasie to dajcie znać.

Offline

 

#9 2011-06-01 13:14:28

Paweł_Kubacki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Co do tego piątku 24.06 też mam trochę wątpliwości - to znaczy wieczór tego dnia jest jak najbardziej OK, ale ja np. nie mam szans wrócić tego dnia z roboty wcześniej niż o 17:00. Pewnie będzie więcej takich osób - powstaje więc pytanie, czy o tej godzinie (począwszy np. od 18:00) paintball jest jeszcze możliwy i ma sens?

Bo jeśli tak i zdążymy potem na bowling, to nie ma problemu, a jeśli nie, to może warto się zastanowić nad sobotą 25.06 i zacząć jakoś popołudniu?

Offline

 

#10 2011-06-02 21:42:56

Paweł Haufa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Hej,
czy my organizujemy wieczór kawalerski czy spotkanie w gronie znajomych?????? bo paintball i bowling to raczej nie wieczór kawalerski który się będzie pamiętać
( czy sami byście chcieli taki wieczór - ja NA PEWNO NIE)
termin 24 jest ok, z tego co jest wyrzucił bym bowling i poszedł się gdzieś zabawić !!!
A co do prezentu dla Sewcia to polecam kierunek SEX SHOP, tam są fajne gadżety właśnie na taki wieczór.

Offline

 

#11 2011-06-03 08:15:13

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Kurde Paweł ... widać że nie znasz za bardzo Seweryna...

Jak chcesz iść do burdelu i oglądać gole tyłki to możesz się wybrać ale bez niego.

Akurat z tego co wiem to Seweryn Lubi aktywnie spędzać czas i taka forma jest moim zdaniem najlepsza.

A to że pozornie wszyscy na kawalerskim zamawiają striptiz albo bawią się dmuchanymi lalami, to to nie znaczy że my też tak musimy...


Co do godziny to dam znać ... zobaczę ale wydaje mi się że da się na tą 18 paintball a potem mykniemy na wieczorny bowling i reszta ewentualnie w knajpie.

Offline

 

#12 2011-06-03 17:46:16

marcin borek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Hello,
Proponuję połączyć jedno z drugim i będzie OK !!! najważniejsze zgrać się logistycznie !!! po pijaku nie prowadzę !!!
Osobiście piszę się na jedną z aktywności fizycznej albo paintball albo bowling - mam ograniczony budżet

propozycja na 24/06

START paintball                    18-20                           
           bowling                     ???                   
           klub (wynająć loże)    22 - all night

aa jeszcze jedna propozycja: koszulki z nadrukiem/zdjęcie będziemy się wyróżniać !!!

OSTATNIE PYTANIE DO SZEFA ILO TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ ???


pozdrawiam

marcin

Offline

 

#13 2011-06-03 21:39:57

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Dobra... dogadaliśmy się z Marcinem i finalna wersja jest taka...

Startujemy w piątek ok 18 na paintball w złotnikach ... co do kasy to się wszystkiego dowiem niedługo.

Po paintballu zostawiamy bryki i idziemy do Kuba Libre  gdzie marcin zarezerwuje lożę. (postaram się załatwić dyspensę)... loża kosztuje 200zł ... + wstep 10 zł za osobe ... jeszcze nie wiadomo co z alkoholem...

Dodatkowo jest plan żebyś my sobie zrobili koszulki z napisem ...

Fajnie by było żeby ci co się jeszcze nie zarejestrowali żeby się określili.

Offline

 

#14 2011-06-03 23:01:32

Paweł Haufa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Po pierwsze nic nie pisałem o burdelu i striptizie, więc nie wiem skąd taki pomysł ci przyszedł do głowy.Skoro pisałeś na samym początku że nie chcemy takich rzeczy organizować to OK i ja nie mam zamiaru w to ingerować ( głodnemu chleb na myśli - chyba ). słowo zabawa oznacza balety i na pewno nie myśłe o dmuchanej lali, a jeśli chodzi o SEX SHOP to myśle o jakimś prezencie ( takie drobne wyjaśmienie dla nie wtajemniczonych).

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Paweł Haufa (2011-06-05 11:23:56)

Offline

 

#15 2011-06-06 08:15:01

TommyLee

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Witam wszystkich !!!! ( Temat Kawalerskiego )

Spoko ... źle ciebie zrozumiałem...

Więc sprawa wygląda drogo...


Paintball 100 zł na osobę (podnieśli niestety ceny z zeszłego roku...) ale za to bawimy się tak długo jak mamy amunicję i chęci.
Gra jest na prawdę fajna. Jak graliśmy ostatnim razem wyszło ze 2h ponad.

No i tańsza wersja to bowling... niestety tu cennik jest dziwny bo albo płacimy za grę / osoba, albo za wynajęcie toru na godzinę.

w naszym wypadku jak byśmy zaczęli o 18 to ceny wyglądają następująco :

- gra / osobę 18zł
- wynajęcie toru 90zł

Myślę że bowling sporo kasy nam zaoszczędzi...
Kwestia tego czy wykupujemy gry, czy tor.

Myślę że jak dobierzemy się po 5 osób na torze... to i tak będziemy długo siedzieć, biorąc np. 2 gry myślę że posiedzimy z 1,5h a wyjdzie o wiele taniej niż rezerwacja toru...

Rezerwacja toru opłaca się wtedy gdy gra się na prawdę dobrze, i w godzinę można rozegrać 3 partię.

Wybierajcie .


Mam prośbę ... wszyscy których prosiłem o powiadomienie dodatkowych osób do których nie miałem telefonów, proszę żeby je przycisnęli do rejestracji na forum... albo do wysłania maila że jadą... bo jak będziemy dokonywać rejestracji to na razie z Sewerynem mamy 12 osób... a na liście było 23...

Potem będzie lipa jak się okaże że np na torze nie ma miejsc i sobie nie pograją...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plfreestyle.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.icp2008.pun.pl www.aleg.pun.pl